Çim Tohumu ve Yapılaşma

Bulunduğumuz yaşam koşullarının etkisiyle de beton binaların arasında doğadan kopmuş cansız bir hayat sürüyoruz. Çeşitli peyzaj çalışmaları ve çim ekimleri ile şehirlerde park ve bahçeler oluşturup ruhumuzu dinlendirme fırsatı yaratmaya çalışıyoruz. Bir ülkenin gelişmişlik düzeyi artık birey başına düşen yeşil alanla ölçülebiliniyor.

Ülkemizde maalesef çim yetiştiriciliğine gereken önem verilmiyor. Torunoğlu Tohmculuk olarak size bulunduğunuz iklim şartlarına uygun en iyi çim tohumlarını uygun fiyatlarla sunmaktayız. Çimlenmesi ve kalitesi çok yüksek olan çim tohumlarımıza cazip fiyatlarla ulaşabilir park, bahçe, spor sahaları, yol, site gibi alanlarda yeşillendirme çalışmaları yapabilirsiniz.

Sıcak iklim ve soğuk iklime en dayanıklı, kaliteli ve ucuz fiyatlı çim tohumları satın almak için bizlere ulaşabilirsiniz. İstediğiniz bölgeye uygun çim tohumlarını anlaşmalı kargolarımız ile en geç 2 gün içerisinde adresinize teslim etmekteyiz.

Çim tohumu ekimi, çim tohumu bakımı, çim hastalıkları, gübreleme, sulama gibi tüm teknik konularda firmamızdan telefon desteği alabilirsiniz. Çim tohumu çeşitleri, en iyi çim tohumu hangisi, çim tohumu nerede satılır, çim tohumu fiyatları, 1 kg çim tohumu kaç m2 alan eker gibi tüm sorularınız için Torunoğlu Tohumculuk iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0322 239 8808 GSM: 0532 266 4041 - 0530 300 5273 - 0555 997 5075


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis