TORUNOĞLU TOHUMCULUK

Torunoğlu Tohumculuk 1990 yılından beri Türk Hayvancılığına yem bitkisi tohumları ve hayvancılık konusunda geniş bir yelpazede çok değerli hizmetler sunmuştur. Yurt dışından binlerce ithal yüksek verimli damızlık gebe düve getirerek çok sayıda çiftliğe dağıtmış yeni bir çok çiftliğin kurulmasına öncülük etmiştir. Hayvan sağlığı konusunda 24 yıl gibi uzun bir zaman Türk hayvan yetiştiriçisine çok değerli hizmetler sunmuştur. Suni tohumlama ve genetik ıslah konularında dünyanın en kaliteli spermasını üreten firmalarla çalışmıştır. 20 000'ne yakın suni tohumlamadan yüksek genetik kapasiteli buzağı üretmiştir.

Devamı Torunoğlu Tohumculuk
YEM BİTKİSİ SINIFLARI
YAZ OTU

ÇAYIR MERA TOHUMU

Çayır meralar hayvan besleme için büyük önem arz eden bir yem bitkisi karışımıdır. Çayır mera 5-6 yıllık bir yem bitkisidir. Yapay çayır mera devlet desteklemesi olan bir kaba yem çeşididir.

Detaylar
KORUNGA

ITALIAN RYEGRASS

Italian Ryegrass dünyanın en kıymetli yem bitkilerinden bir tanesidir. Hayvanlarda çok yüksek süt ve besi artışı sağlar. Hazmı çok kolaydır. Italian Ryegrass’tan bir inek 150 kg yemesi mümkündür.

Detaylar
ÇAYIR MERA TOHUMU

TARLA BİTKİLERİ TOHUMU

Torunoğlu Tohumculuk olarak kaliteli, sertifikalı tarla bitkisi tohumlarının uygun fiyatlarla satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız tarla bitkileri şunlardır: Buğday tohumu, arpa tohumu...

Detaylar
ÇAYIR MERA TOHUMU

YONCA TOHUMU

Yonca dünyada en çok ekilen yem bitkilerinin başında gelir. Yem bitkilerinin kraliçesi olarak bilinir. Besleyici özelliği ve ot verimi çok yüksektir.

Detaylar
BİZDEN YAZILAR Tümünü Görüntüle
Piemontese (Piedmontese) Boğa Sperması Satışı

Piemontese (Piedmontese) Boğa Sperması Satışı

Piemontese (Piedmontese) Boğa Sperması Satışı Firmamız Piedmontese boğa spermalarını 81 vilayete satışını yapmaktayız. İtalyan..

Devamı
Yaz Otu Tohumu Fiyatları

Yaz Otu Tohumu Fiyatları

Yaz Otu Tohumu Fiyatları *Yaz Otu* tohumu fiyatları firmamızda uygun rakamlardadır. Yaz Otu tohumu fiyatları 2019 yılında kg fiyatı 50..

Devamı
Teff Grass Otu Tohum Fiyatları

Teff Grass Otu Tohum Fiyatları

Teff Grass Otu Tohum Fiyatları Teff Grass otu tohum fiyatları 2020 yılı için Ocak ayı sonunda açıklanacaktır. Teff grass otu..

Devamı